Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.9. 2016 10:11
už jen víra a bůh

Další zpráva: Schumacherův stav se zhoršuje, pomůže jen jediné!

Michael Schumacher
Zdroj: Profimedia

Zanedlouho to budou dlouhé tři roky, co Michael Schumacher utrpěl během lyžování v Alpách vážné zranění hlavy a v podstatě doteď bojuje o život. Na informace ohledně jeho zdravotního stavu je však jeho rodina velmi opatrná. Známý italský kněz Don Sergio Mantovani však odkryl další část mozaiky, jak vypadají Schumacherovy naděje na udravení. Bohužel, informace které poskytl nejsou zrovna příznivé.

Nedávno to byl někdejší marketingový šéf automobilky Mercedes Gerd Krämer, který v rozhovoru pro server itechpost.com prozradil, že "Michael se už na veřejnosti neobjeví, zázraky se totiž nedějí,".

 

 

Nepříznivé zprávy ještě rozvedl dál. "Jeho zdravotní stav se nelepší. Nemůže chodit ani komunikovat. Své okolí sice vnímá, ale prakticky na něj nemůže reagovat. Jeho uzdravení je prakticky vyloučení. Musel by se stát zázrak," přiznal tehdy Krämer.

 

Informací je sice málo ale čas od času se nějaká dostane ven. Stejně tak tomu bylo nyní, kdy kněž přiživil nepříznivé vyhlídky o Schumacherově zdraví.

 

"Michaelovi a jeho nejbližším už zbývá jediná věc - víra v Boha," říká kněz z Modeny a dodává, že nesmí prozradit víc.

 

"Mám informace, nemůžu však o nich mluvit. Prostě to nejde. Je ale pravdou, že poslední dobou nemám s Michaelovou rodinou bližší kontakt. Nezbývá mi, než se za něj modlit," uzavírá Don Mantovani.

 

 

Michael Schumacher na konci roku 2013 nešťastně havaroval na lyžích. Po nehodě byl šest měsíců v kómatu, později rodina jakékoliv informace o jeho zdravotním stavu přestala zveřejňovat. Bývalý závodník byl převezen do domácí péče k Ženevskému jezeru, kde se o něj stará tým odborníků. Léčba už si vyžádala miliony eur a rodina musela začít rozprodávat majetek.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zázraky se nestávají. ´Lidé už Schumachera nikdy neuvidí,´ říká rodinný přítel

Rodina Michaela Schumachera rozprodává jeho majetek. Nemá na jeho léčbu!

mm TN.cz