Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.6. 2017 09:54
nova sport sledujte přímý přenos

Další zápas Pudilové v UFC už v sobotu! Zvládne boj s Korejkou?

Lucie Pudilová vs. Ji Yeon Kim
Zdroj: facebook
Lucie Pudilová vs. Ji Yeon Kim

Už tuto sobotu se první a také jediná česká zápasnice v UFC postaví znovu do oktagonu. Po londýnské premiéře s Linou Lansbergh čeká na Lucii Pudilovou exotičtější destinace i soupeřka. V Singapuru se postaví Korejce Ji Yeon Kim. Druhé představení české bojovnice vysílá v sobotu od 10:45 živě Nova Sport 1.

Příbramská rodačka se v nejprestižnější MMA organizaci představila poprvé v březnu, když po velmi dobrém výkonu prohrála na body s Linou Lansberg.

 

 

I přes porážku předvedla velmi dobrý výkon a ukázala, že je v UFC zcela po právu. Nyní ji čeká druhý zápas proti Korejce Ji Yeon Kim, pro kterou je to debut v UFC.

 

„Viděla jsem nějaké její zápasy. Vím o ní, že ráda klinčuje a pak to zakončuje různými tlaky nebo škrcením. To bude její hlavní taktika,“ prozradila pro Nova Sport česká bojovnice.

 

 

„Oproti prvnímu zápasu mám delší čas na přípravu, v tom bude velký rozdíl oproti mé premiéře,“ předpokládá Pudilová. Rozhodně chce však česká zápasnice ukončit zápas před limitem, aby již o vítězce nebylo pochyb.

 Singapurský galavečer ale nebude patřit pouze české zápasnici. V hlavním zápase se představí Holly Holm a Bethe Correia. Holly od výhry nad Rondou Rousey třikrát prohrála a stále čeká na výhru, která ji znovu vrátí na výsluní. Bude Bethe Correia takovou soupeřkou?

 

To bude k vidění nejen v Singapuru, ale také na stanici Nova Sport 1, která celý galavečer vysílá živě v sobotu od 10:45, komentují Kamil Guzek a Josef Čepela.

mm TN.cz
Reklama

 

Reklama