Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.1. 2016 11:28
galerie fotbalový rebel

Záhady okolo Řepky: Přátelé mají strach, on má ruku v dlaze

Tomáš Řepka
Zdroj: Empresa Media / Empresa Media / Profimedia
Tomáš Řepka

Fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka už má zase problém. Nikdo neví co se děje a v rozpacích jsou dokonce i jeho přátelé. Měl se stát asistentem Zdeňka Busty ve třetiligových Štěchovicích, ale nenastoupil do přípravy. Navíc má prý dlahu na ruce.

Dvaačtyřicetiletý bývalý reprezentant a opora pražské Sparty nebo West Hamu United prožívá těžké období. Podle svědectví deníhu Aha! a Blesk prý ani nebere telefony přátelům. "Bojím se, aby si něco neudělal,“ řekl prý deníku jeden z Řepkových kamarádů.

 

110

Erbová a Řepka podepsali rozvodové papíry

Zdroj: facebook.com, Facebook Vlaďky Erbové

Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová

Hodnocení:

Také fotbalový trenér Zdeněk Busta, který Řepku přilákal právě do Štěchovic, tvrdí, že se okolo Řepky děje něco podivného. „Měl se mnou nastoupit do třetiligových Štěchovic, ale už nenastoupí. Rodina. Nezlobte se, je to citlivé, víc vám nepovím,“ naznačil celoživotní kamarád fotbalového rebela.


Řepku nyní drtí rozvodové řízení s modelkou Vlaďkou Erbovou. Ve hře je černošický dům za 40 milionů i dvouletý syn Markus. I když by prý přátelé rádi pomohli, fotbalista je odmítá. Při telefonátu s redakcí Aha! problémy popřel. Dokonce se prý i za fotbalisty ze Štěchovic chystá. 

Tomáš Řepka s doprovodem na filmu Kameňák
Zdroj: Profimedia Tomáš Řepka s doprovodem na filmu Kameňák

„Ale já nastoupím do Štěchovic. Jen jsem teď upadl a mám ruku na dlaze. Doma, rodina, to je všechno v cajku. Dejte mi čas,“ ozval se v úterý Řepka, který se naposledy objevil mezi lidmi možná při premiéře filmu Kameňák loni v listopadu dokonce v doprovodu neznámé blonďaté dámy.

Aha! TN.cz