Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 20. 5. 2017
Box Tragický pátek

Další sportovní smrt: Nadějný boxer (†25) nepřežil autonehodu!

David Sánchez
Zdroj: Twitter

Někdo považuje pátek 13. za nešťastný den. Pro sportovní prostředí se však stal nešťastným pátek 19. května. Česko a nejen fotbalové prostředí zasáhla zpráva o smrti Davida Bystroně. Ve světě se pak truchlí za Davida Sáncheze, nadějného pětadvacetiletého boxera z Mexika, který včera zemřel při autonehodě.

Další tragická zpráva zasáhla včera večer fanoušky českého fotbalu - bývalý hráč Plzně David Bystroň spáchal sebevraždu. Bystroň se měl oběsit stejně tak, jako před necelým měsícem František Rajtoral, jeho bývalý spoluhráč z Viktorie.

 

 

Jenže tím tragický pátek ve sportovním prostředí neskončil. Pětadvacetiletý mexický boxer David Sánchez zahynul při autonehodě ve městě Hermosillo v Mexiku. Tuto informaci potvrdila Světová boxerská asociace WBA i místní politici. Bojovník s přezdívkou Tornádo zemřel společně se svým bratrem Jonathanem. "Byl to skvělý boxer, který měl před sebou ještě dlouhou cestu," uvedli v prohlášení představitelé WBA.

 

David Sánchez se stal v roce 2014 světovým šampionem v supermuší váhové kategorii do 52,2 kilogramů. Za svou kariéru zaznamenal 31 vítězství (jednadvacetkrát K.O.).

lju TN.cz