Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.3. 2016 16:24
peníze za sex nové jméno

Další skandál?! Hvězda Premier League platila studentce za sex

Neznámý fotbalista
Zdroj: Twitter

Soud v Británii ještě ani nevyřkl finální ortel nad bývalým anglickým reprezentantem Adamem Johnsonem, který je obviněný ze sexuálního zneužití patnáctileté dívky, a na obzoru je další skandál. O kauze informoval britský deník The Sun.

Jméno fotbalisty, o kterého se jedná, zatím nemohlo být z právních důvodů zveřejněno, ale už teď je jisté, že Premier League čeká další skandál.

 

Fotbalista, který je ženatý,  se měl s dívkou seznámi přes sociální síť Instagram, kde si několik dní psali a posléze měl fotbalista dívku požádat o její nahé fotky. Na oplátku posílal dvaadvacetileté studentce peníze na účet.

 

 

Netrvalo dlouho a došlo i na reálné setkání v hotelovém pokoji, který fotbalista pronajal za účelem sexu s dívkou. Jak už to tak bývá, i ten nejdokonalejší plán překazí nepředvídatelná okolnost. Studentka za nedlouho otěhotněla, ale hříšník chtěl, aby šla na potrat.

 

"Vůbec se o tu dívku nezajímal. Jediné co chtěl bylo, aby šla na potrat a nezkazila mu jeho kariéru," prozradil deníku zdroj, který si přál zůstat zatím v utajení.

 

V nejbližší době tedy můžeme očekávat, jaká jména vylezou v souvislosti s obviněním na povrch.

mm TN.cz
Reklama

 

Reklama