Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 9. 2. 2018
plavání odporné

Další sexuální skandál: Americkou plavkyni měl zneužívat její trenér!

Ariana Kukorsová
Zdroj: Instagram

Jak se zdá, skandálním obviněním v americkém sportu ještě není konec. Bývalá plavkyně Ariana Kukorsová totiž uvedla, že i ona měla být obětí zneužívání svého trenéra. S informací přišla krátce poté, co byl odsouzen za zenužívání týmový lékař gymnastického týmu Larry Nassar.

Světová rekordmanka prohlásila, že ji její týmový a později i reprezentačné trenér Sean Hutchison zneužíval od 16 let. „Uvědomila jsem si, že takovéhle příběhy jsou příliš důležité, než aby mohly zůstat nenapsány,“ prozradila někdejší mistryně světa. 

 

Policie už prohledala Hutchisonův dům v Seattlu kvůli případným důkazům. Obviněn však nebyl. „Popírám sexuální či romantický vztah s ní, dokud nebyla podle zákona dost stará na to, aby se sama rozhodla,“ uvedl k celé situaci bývalý kouč plavkyně.

 

Účastnice olympijských her v Londýně přišla s obviněním jen pár týdnů poté, co byl za zneužívání odsouzen lékař amerického gymnastického týmu Larry Nassar.

Americká plavkyně byla světovou rekordmankou v polohovém závodu na 200 metrů, v roce 2009 se na tomto úseku stala dokonce mistryní světa v dlouhém bazénu. Na olympiádě v Londýně pak brala pátou příčku.

nce TN.cz