Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 13.1. 2016 14:12
foto vandalové řádili

Další rána pro Ronalda: Z jeho sochy udělali Messiho!

Cristiano Ronaldo a jeho socha
Zdroj: Profimedia / Twitter

Ego hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda dostalo v krátkém sledu druhou velkou ránu. Poté, co portugalského kanonýra v anketě Zlatý míč porazil jeho největší konkurent Lionel Messi z Barcelony, poškodili neznámí vandalové jeho sochu na rodné Madeiře.

Na sochu opory madridského Realu napsali příjmení Messiho a připojili číslo 10, které hvězda Barcelony nosí na dresu. Vandalové prý řádili v úterý ráno, tedy den poté, co barcelonský Messi získal pátý Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu planety, když porazil právě Ronalda a svého spoluhráče Neymara.
 


Hanebný čin odsoudila i Ronaldova sestra, která nazvala obyvatel ostrova barbary. „Náš ostrov byl nedávno zvolený za jednu z nejkrásnějších destinací světa. Nejen kvůli výhledu na moře či gastronomii, ale i díky Cristianovi. Tohle byl ostudný čin ze žárlivosti,“ napsala na Facebook Katia Aveiro, ale svůj status po vychladnutí hlavy raději smazala.

Pomalovaná Ronaldova socha
Zdroj: Twitter Pomalovaná Ronaldova socha


Socha v nadživotní velikosti, která byla i před zraky opory madridského Realu a jeho blízkých slavnostně odhalena v roce 2014, byla ještě ten samý den dána do původního stavu.
 

pha TN.cz