Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 14. 8. 2018
smutné štěstí mu nepřeje

Další rána pro Čechmánka: Před sezonou ho vyhodili z Hodonína!

Roman Čechmánek
Zdroj: profimedia.cz
Roman Čechmánek

Hokejisty Hodonína už nepovede z pozice hlavního trenéra Roman Čechmánek. Gólman, který zažil slavné Nagano a později jeho život zničily dluhy, je nyní bez práce.

Roman Čechmánek hledal po neúspěchu v podnikání spásu v hokejovém prostředí. Bývalý gólman Philadelphie Flyers a strůjce zlaté éry vsetínské dynastie koučoval Drtiče Hodonín ve třetí nejvyšší české lize.

Roman Čechmánek
Zdroj: Profimedia

Do Hodonína se vrátil po čtyřech letech, mezitím stihl i štaci ve Valašském Meziříčí, ale před novou sezonou je bez práce.
Drtiči Hodonín se loni neúspěšně pokoušeli o postup do první hokejové ligy a skončili v semifinále play off, když bal nad jejich síly Šumperk.


Bezprostředně po sezoně byl klid, nyní ale vedení klubu oznámilo, že s Čechmánkem už nepočítá. „K dnešnímu dni byl odvolán dosavadní trenér Roman Čechmánek. SHK Hodonín panu Čechmánkovi děkuje za jeho působení v klubu a přeje mu hodně štěstí v jeho další hokejové trenérské činnosti. Novým trenérem byl jmenován Ivan Dornič, který se připojí k mužstvu na zítřejším tréninku,“ sdělila na webových stránkách klubu předsedkyně Jana Gajdošová.

ram TN.cz