Aktualizováno 26.10. 2016 23:02
video další senzace

Další překvapení! Sparta končí v poháru, Zlín jí nasázel tři góly

Zdroj: Nova Sport

Tak to je senzace! Po mistrovské Plzni končí v domácím poháru i pražská Sparta! Na slavný pražský klub vyzrál Fastav Zlín, který doma vyhrál po prodloužení 3:1! V nastavení přitom byli hosté blízko rozhodujícího gólu, Václav Kadlec ale za stavu 1:1 trefil jen tyč.

Sparta následovala senzační vyřazení mistrovské Plzně, která padle v opavě,

Letenští alespoň do čtvrtfinále nepostoupili poprvé od roku 2011. Ve Zlíně přitom hosté v omlazené sestavě vedli od 18. minuty po gólu Pulkraba, ale domácí v 52. minutě vyrovnali díky gólu Jordana a do konce normální hrací doby už branka nepadla.

Když v prodloužení sparťanský útočník Kadlec trefil pouze tyč, potrestal hosty Harba, který se prosadil hlavou po Holíkově centru. Za hraní rukou byl poté po druhé žluté kartě vyloučen Mareček a z následné penalty přidal třetí gól Zlína Vukadinovič. V závěru nastaveného času měli domácí ještě jeden pokutový kop, ale gólman Miller si se střelou Matejova poradil.