Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 18.5. 2017 13:42
výhrůžky chtějí peníze

Schumacherovu rodinu odporně vydírají! Jeho děti v ohrožení

Michael Schumacher
Zdroj: isifa.com

Jako by rodina slavného automobilového závodníka Michaela Schumachera neměla potíží dost. Německá média přišla s tím, že manželka Corinna spolu s dětmi čelila vydírání.

"Chci 900 tisíc eur, jinak se něco stane s vašimi dětmi!" Vzkaz s tímto obsahem měl podle deníku Bild poslat Corinně Schumacherové Hüseyin B. z Detlingenu. Výhrůžkami se okamžitě začala zabývat policie a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Pětadvacetiletý yděrač už má za sebou i soud, od nějž ale vyvázl jen s podmínkou na rok a devět měsíců. Corinna Schumacherová proti rozhodnutí soudu podala odvolání.
 

K vydírání mělo dojít už začátkem loňského roku. "Pokud nám peníze nepřijdou do 31. března 2016, stane se Vašim dětem neštěstí. Ve Formuli 4 se stává mnoho nehod," zněl vzkaz, který přišel Schumacherovým. Ten jasně mířil na Micka Schumachera, syna sedminásobného světového šampióna, který se stejně jako jeho otec věnuje automobilovým závodům. Michael Schumacher už se více než tři roky léčí z následků vážné nehody na lyžích.
 

Vyděrač neopomněl v e-mailu, který poslal do sídla Schumacherových, uvést dokonce i číslo účtu, kam má požadovaná částka dorazit. Tím ale policii podstatně usnadnil práci.

Kromě podmínky musí muž zaplatit čtyři a půl tisíce eur, odpracovat si padesát hodin veřejně prospěšných prací a podstoupit terapii.
 

msl TN.cz