Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 2. 2019
Fotbalista Ze soukromí

Další nevěra? Rooney měl hučet do barmanky, ta ho pak ale práskla!

Wayne Rooney
Zdroj: Profimedia

Vynikající fotbalista, ale také magnet na průšvihy. To je Wayne Rooney, opora DC United svou pověst bohéma potvrdila na Floridě. Právě tam se Rooney údajně snažil sbalit barmanku, která o dalším bouřlivém večírku ženatého sportovce promluvila.

Naposledy se o Rooneym mluvilo v lednu a to v souvislosti s jeho opileckým skandálem na letišti ve Washingtonu. Anglický fotbalista byl tehdy zadržen za to, že sprostě nadával posádce a letištnímu personálu. Rooneymu hrozila maximální pokuta 250 dolarů, nakonec u soudu 4. ledna zaplatil desetkrát méně.

 

 

"Zas už něco," zaznělo v komedii Což takhle dát si špenát a teď to přesně sedí k další Rooneyho ostudě. O té zatím mluví jen barmanka z Floridy Vicki Rosieková. "Byl v baru sám. Pak mi řekl, že už na mě čeká," uvedla pro The Sun, který informuje o tom, že spolu flirtovali v autě.

 

 

Wayne Rooney, který je otcem čtyř dětí, má tak zase problém doma. "Manželka Coleen už ho dříve varovala, že mu takové chování nebude tolerovat. Řekla mu, že si hraje s ohněm," uvedl pro zmíněné médium zdroj z blízkého okolí Rooneyho rodiny.

 

 

Není se čemu divit, že je Coleen Rooneyová na svého manžela naštvaná. Nevěru mu už v minulosti nejednou odpustila a to zejména kvůli dětem. Aférka s barmankou mu tak jistě nepřilepší a kdo ví, jak to bude s manželským párem dál…

lju TN.cz