Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 1. 5. 2017
zvedl rukavici největší boj za 500 let

Výzva přijata! Fury si na Joshuu věří, poslal mu drsný vzkaz!

Tyson Fury po vítězství nad Vladimirem Kličkem
Zdroj: profimedia.cz
Box: Kličko vs. Fury

Sotva skončil dlouho očekávaný boj mezi Vladimirem Kličkem a Anthonym Joshuou, můžou se už možná fanoušci boxu těšit na další parádní představení. Hozenou rukavici od vítězného Joshuy totiž zvedl Tyson Fury. A šampiónovi hned poslal vzkaz!

Anthony Joshua poslal v jedenáctém kole v devadesáti tisíci diváky zaplněnem Wembley Vladimira Klička k zemi a stal se šampionem v těžké váze. To je ale jen první část příběhu.
 

Ta druhá se začala psát hned poté, když domácí boxer ještě v ringu vyzval k boji další těžkou váhu. A tím neměl být nikdo menší než Tyson Fury. Borec, který před rokem a půl také Klička přemohl, ale později o své tituly kvůli psychickým problémům spojeným s drogami přišel. "Tysone Fury, kde jsi? Tohle jsi chtěl vidět? Vím, že se chceš vrátit, tak máš šanci!“ vzkázal.

Netrvalo dlouho a rodák z Manchesteru na jeho výzvu zareagoval. A odezva byla typicky "furyovská". "Výzva přijata. Ukážeme světu největší boj za posledních 500 let. Pohraju si s tebou. Jsi snem každého boxera," poslal jasný vzkaz prostřednictvím sociální sítě Joshuovi.
 

Vzkaz Tysona Furyho pro Anthonyho Joshuu
Zdroj: Twitter

Pokud by opravdu k tomuto zápasu došlo, viděli by diváci v ringu dva dosud neporažené borce. Joshua si proti Kličkovi připsal už devatenáctou výhru v profesionálním ringu, Fury jich má ještě o šest více.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Jak šel Joshua k zemi! Poprvé poznal, co je počítání

VIDEO: Takhle Joshua zničil Klička! A teď chci Furyho, vzkázal

msl TN.cz