Aktualizováno 20.9. 2017 18:20
mol cup 3. kolo

Další ligový tým je z poháru venku. Domažlice si vyšláply na Duklu!

Jan Holenda

Cesta domácím pohárem skončila pro další ligový tým. Na hřišti úřastníka třetí nejvyšší soutěže Jiskry Domažlice vypadli po porážce 2:3 fotbalisté pražské Dukly. O postup dnes bojují také obě pražská "S".

Dukla do zápasu vstoupila lépe, když ji do vedení dostal v osmnácté minutě Ostojic. Jenže další góly nepřicházely, a tak fotbalisté Jiskry trestali.

A to hned dvěma údery v úvodu druhého poločasu. Nejprve se trefil Hrubý, další branku přidal Mužík. Pražané sice dokázali srovnat díky Holendovi, druhý přesný zásah Mužíka ale poslal do 4. kola Domažlice.

Dukla tak dala vzpomenout na tři roky starý nezdar, kdy právě s Domažlicemi vypadla už ve 2. kole.

O postup do dalšího kola bojují dnes i další ligové týmy včetně pražské Sparty, která hraje ve Znojmě, a Slavie. Ta hostí v domácím prostředí Třinec.

MOL Cup, 3. kolo: Domažlice - Dukla - 3:2, Živanice - Olomouc - 0:8, HFK Olomouc - Hradec Králové - 1:8, Hodonín - Liberec - 0:4 po prodloužení, Kroměříž - Karviná - 0:4, Jablonec - Žižkov - 2:1, Jihlava - Sokolov - 1:0, Mladá Boleslav - Příbram - 3:0