Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 12.11. 2017 23:53
gratulujeme teď maminku už netají

Cristiano Ronaldo je znovu táta! Narodila se holčička Alana Martina

Georgina Martinez a Cristiano Ronaldo po narození holčičky
Zdroj: Twitter
Georgina Martinez a Cristiano Ronaldo po narození holčičky

Cristiano Ronaldo má dceru! Portugalská fotbalová hvězda se v neděli dočkala dalšího potomka. Tentokrát je matka známá, přítelkyně Georgina Martinezová porodila malou holčičku, která dostala jméno Alana Martina.

 Cristiano Ronaldo tak má dalšího potomka. Jako první přišel na svět v roce 2008 Cristiano Ronaldo Jr.  Jenže maminka zůstala v neznámá. „Dohodl jsem se s matkou dítěte, která chce zůstat v anonymitě, že syn bude svěřen pouze do mé péče,“ sdělila hvězda Realu Madrid. 


Pak to vypadalo, že se Cristiano Ronaldo usadí, tvořil pár s ruskou modelkou Irinou Šajkovou. Jenže hvězdná dvojice se rozešla po pěti letech. Pak si Cristiano našel novou dívku - Georginu Martinezovou a s ní po dvouleté známosti už má děťátko.

 

A Alana Martina acaba de nascer! Tanto a Geo como a Alana estão muito bem! Estamos todos muito felizes! ❤️

Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano),


Mezitím ale stihl ještě další dvě děti. Letos v létě  svět šokovala zpráva o narození dvojčat. Holčička a chlapeček dostali jméno Eva Maria Dos Santos a Mateo Ronaldo. Ani dvojčátka ale neměla známou maminku. 
 

Až nyní se Cristiano pochlubil fotkou z porodnice. Společně se svou přítelkyní a malým Cristianem byli o maminky Georginy.

 

ram TN.cz