Aktualizováno 19.8. 2018 18:58
premier league hodně to skřípe

Další blamáž pro United: Brighton nasázel Mourinhovu týmu tři góly!

Jose Mourinho

Fotbalisté Manchesteru United zažili další blamáž. Ve druhém kole Premier League prohráli na hřišti Brightonu 2:3. Tlak na trenéra Josého Mourinha tak nadále stoupá. Naopak městský rival Citizens deklasoval Huddersfield vysoko 6:1.

United sice v prvním kole porazili Leicester, ale navzdory tomu, že hráli doma, tak byli horším týmem a tři body získali se štěstím.

Druhý zápas už tolik štěstí svěřenci Josého Mourinha neměli a během první půle si nechali dát tři góly. United po poločase nepomohlo ani trojí střídání a zůstali bez bodu. Gól Pogby v páté minutě nastavení z penalty už nic neřešil.

Velký koncert naopak zažili fanoušci Citizens, kteří tleskali šesti gólům v síti Huddersfieldu. Řádil Sergio Agüero, který nasázel hattrick.