Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 2. 2018
Hokej Česká extraliga

Další agresivní fanoušek: Ve Zlíně zmlátil policisty, hrozí mu 4 roky!

Fanoušci Zlína
Zdroj: Profimedia

Další případ agresivního chování fanouška na českých stadionech museli řešit policisté v pátek, po extraligovém utkání mezi Zlínem a Olomoucí. Čtyřiadvacetiletý příznivec hostů se nejdříve navážel do zlínského fanouška a pak napadl policistku a jejího kolegu, kteří skončili v nemocnici. Agresorovi hrozí až 4 roky odnětí svobody.

Po zmíněném zápase, který se konal v rámci 46. kola, byla část fanoušků doprovázena ze stadionu antikonfliktním týmem na trolejbusovou zastávku. "V okamžiku, kdy se domácí a hostující fanoušci začali mezi sebou postrkovat, snažila se policistka zabránit jejich vzájemnému konfliktu. Čtyřiadvacetiletý fanoušek hostujícího týmu zareagoval tím, že policistku napadl pěstí. V tom okamžiku jí přiběhl na pomoc kolega a útočníka svedl na zem. Přitom ho fanoušek několikrát napadl pěstmi do obličeje," řekla pro ČTK zlínská policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

 

 

Agresivní mladík při dechové zkoušce nadýchal 1,6 promile alkoholu. Nyní je podezřelý z výtržnictví a násilí proti úřední osobě. Za to mu hrozí až čtyři roky odnětí svobody.

lju TN.cz