Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 20. 9. 2017
fotbal dobrý konec

Gól Čechovi nebyl nejvíc. Střelcův synek v tu dobu bojoval o život!

Petr Čech, Jesé Rodriguez a malý Nayan
Zdroj: Profimedia / instagram

Měsíce strachu má za fotbalový útočník a někdejší hráč Realu Madrid Jesé Rodriguez. Kromě bojů na hřišti ho totiž zaměstnávala jiná bitva. Jeho malý synek totiž bojoval o život.

V létě musel opustit hvězdami nabitý Paris St. Germain a zamířil na hostování do anglického Stoke, myšlenkami byl ale často úplně někde jinde než na trávníku. V nemocnici v Gran Canarii totiž ležel jeho několikaměsíční synek a sváděl nejdůležitější boj svého krátkého života.
 

Malý Nayan se narodil teprve v červnu jeho manželce a modelce v jedné osobě Auraze Ruizové. Jenže na svět se poprvé podíval předčasně a s tím bohužel přišly i vážné zdravotní potíže. Rodriguez ale jako pravý profesionál a tatínek od rodiny dokázal rozdělit síly mezi obě záležitosti. Pravidelně nastupoval v dresu Stoke, přičemž proti Arsenalu dokonce svým gólem do sítě Petra Čecha dokonce rozhodl zápas. Po utkání byl pak zvolen jeho nejlepším hráčem. Volné chvíle ale věnoval svému malému synkovi.
 

A vše dobře dopadlo. Nayan se dostal z nejhoršího a je natolik v pořádku, že už může být s maminkou a tatínkem doma. "Pokud si svět myslí, že nejsi dostatečně dobrý, je to lež. Jsi to nejlepší, co mě mohlo potkat," napsal šťastný fotbalista ke společné fotce s chlapečkem na svůj instagram.

Si el mundo piensa que no eres lo suficientemente bueno, es MENTIRA. Eres lo mejor que le ha podido pasar. Cada da a tu lado aprendo de ti, t fuerza , tus ganas , tu actitud de no rendirte , t ternura , t seriedad para lo pequeito que eres , t forma de sufrir y poco a poco vas saliendo adelante , en fin muchas cosas que me llenan mi corazn dentro de lo malo de la situacin, an as siempre me dars felicidad gracias NYANYo voy a correr ms ,a meter muchos goles y a todo lo que puede hacer un padre solamente por ver a sus hijos en casa sin parar de sonreir. Voy hacer eso y ms mi GUERRERO siempre contigo. Todo va a salir bien, y estar a tu lado siempre Gracias a mi beb @aurah.ruiz por ser tan valiente con todo lo que ests pasando, yo siempre seguire contigo les amo mucho siempre en mi corazn pase lo que pase aveces no todo comienzo bebe tiene buena felicidad al ser mam por primera vez es difcil pero si te prometo que no te fallare y estar en todas contigo y con mis hijos se merecen todo

Pspvek sdlen Jes Rodrguez (@jeserodriguez10),

msl TN.cz