Aktualizováno 17.7. 2017 14:51
video poslední příprava

Čtyři kusy jako vzkaz světu: Tak Slavia potupila sebevědomé Nice

Zdroj: Nova Sport

Do Edenu přijel tým, který loni porazil třeba i věhlasný Paris St. Germain. Jenže nová Slavia jede! Nasázela během poločasu do sítě OGC Nice čtyři góly a naznačila, že je v obrovské pohodě i formě.

Úřadující český mistr má za sebou povedenou generálku před novou sezonou. Slavia v Edenu porazila třetí tým francouzské ligy Nice 4:1. V přípravě tak sešívaní ani jednou neprohráli.

Nice sice přijelo do Prahy bez své největší hvězdy Maria Balotelliho a i bez něho šlo už v osmé minutě do vedení.
Slavia ale předvedla ve druhém poločase před více než 12ti tisíci fanoušky gólový festival.

Skóre otočil dvěma slepenými góly hned po přestávce Milan škoda, dva góly pak dal i Nizozemec Mick Van Buren, který naskočil do druhé půle a hodně nahlas si řekl o základní sestavu.

"Pořád je to přátelské utkání, ale jsme rádi, že jsme to zvládli takhle: že jsme vyhráli a že jsme pobavili fanoušky, to je důležité," glosoval po utkání střelec dvou branek Milan Škoda.

Slavia v sedmi zápasech letní přípravy čtyřikrát vyhrála a třikrát remizovala. Do sezony vstoupí příští úterý úvodním zápasem 3. předkola Ligy mistrů.