nova sport noc v nhl

Crosby setřelil Washington! Ottawa porazila New York Rangers

Sidney Crosby
Zdroj: NHL media

Hokejisté Pittsburghu porazili v úvodním zápase 2. kola play off NHL Washington 3:2. Dva góly si připsal kapitán Tučňáků Sidney Crosby. Ve druhém zápase porazila Ottawa 2:1 New York Rangers.

Crosby v úvodu druhé třetiny skóroval hned dvakrát a Pittsburg tak rychle vedl 2:0. Alexandr Ovečkin, ale nechtěl zůstat pozadu a tak v 39. minutě snížil na 1:2. Capitals se dočkali vyrovnání zásluhou Kuzněcova, ale v 53. minutě to už byl zase Pittsburg, když zásluhou Bonina opět vedl.

Crosbyho první gól v utkání s Washingtonem VIDEO:

Také v Ottawě začaly padat góly až ve druhé třetině. Ve 28. minutě dostal Rangers do vedení v přesilové hře obránce Ryan McDonagh. Domácí odpověděli ve 39. minutě rovněž v početní výhodě, kdy vyrovnal Ryan Dzingel. Rozhodnutí přišlo čtyři minuty před koncem základní hrací doby, kdy se poprvé v play off trefil skvěle hrající obránce Erik Karlsson.