Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 29. 10. 2017
video dovolil si hodně?

Covington byl po výhře jak smyslů zbavený. Urážel celou Brazílii

Colby Covington
Zdroj: Profimedia
Colby Covington

Ne vždy je pro UFC zápasníky potřeba ochranka. Včera však nastala chvíle, kdy měli plné ruce práce s eskortováním Colbyho Covingtona do zákulisí tak, aby nepřišel k úhoně. Rozčílení fanoušci se sotva udrželi, aby mu něco neudělali. Kdo zde však sehrál roli viníka?

Jeden z nejočekávanějších zápasů večera skončil velmi divoce. Poté co se po tří kolové bitvě Colby dočkal největšího vítězství ve své kariéře, nastalo doslova peklo. Místo toho, aby vzdal respekt svému soupeře, který je v Brazílii brán jako ikona a vzor pro mnohé zápasníky a děti, tak si vzal mikrofon a po vzoru McGregora a jemu podobným si chtěl udělat jméno silnými slovy.


Ovšem ne každý má dar jako McGregor a když není někomu přirozené, tak to nemusí vždy dobře dopadnout. Plný emocí se Colby chytil mikrofonu a v ten moment to nastalo. „Brazílie jsi jedna velká díra,“ začala Colbyho slova. Podobně nevybíravě se vyjádřil i na adresu Brazilců.


Není divu, že hned poté utíkal do zákulisí a bylo vidět, že vzduchem začínali létat i předměty. Ochranku bude nejspíš potřebovat do té doby, dokud Brazílii neopustí. Jedno je ale jisté, vítán zde s otevřenou náručí již rozhodně nebude.
Příklad by si mohl vzít z Dereka Brunsona. Ten v prvním kole knokautoval domácího Lyota Machidu, ale vzápětí mu vzdal respekt a to diváci ocenili.


Jak to máte vy? Máte raději zápasníky, pro něž je sport na prvním místě nebo naopak si užíváte showmany za mikrofonem?

Lukáš Zduba TN.cz