Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 8. 8. 2018
fotbal Velký přestup

Courtois jde do Realu, součástí obchodu je i hvězda Chorvatů

Thibault Courtois
Zdroj: Twitter

Skoro se zdá, jako by si vedení Realu Madrid začínalo uvědomovat, že po odchodu hvězdného Cristiana Ronalda do Juventusu se hlavní zbraní týmu stane sázka na defenzivu. Z Chelsea tak přivedlo vytouženého gólmana Thibaulta Courtoise, za kterého se do Anglie bude stěhovat nadějný záložník Mateo Kovačevič.

Přestup Courtoise ještě musí posvětit zdravotní prohlídka, ta by ale v jeho případě měla být jen formalitou. V Realu dostane smlouvu na šest let i místo jasné jedničky, vždyť Bílý balet o něj stál už dlouhý čas.

Otázka jen je, s kým se tam vlastně potká. Určitě ne s Ronaldem ani Kovačevičem, jenž by se měl vydat opačným směrem a tuto sezonu strávit na hostování v Chelsea.


A dost možná odejde i jeho věhlasný krajan Luka Modrič, který si s myšlenkou opustit kádr Madridských taktéž pohrává. Real na něj ale vystavil cenovku neřestných 20 miliard korun, což samozřejmě nikdo nechce dát...

Ale zpět ke Courtoisovi, který si odchod z Londýna moc přál. Proto ostatně tento týden už ani nepřišel na trénink. O odchod do Madridu totiž stál i proto, že ve městě žije jeho bývalá partnerka s jejich dvěma dětmi.

 

fre TN.cz