Aktualizováno 9.2. 2019 11:44
galerie tajemství bojovníka

McGregor ukázal podivné tetování na noze: Nejradši by ho odstranil

Conor McGregor a jeho tetování
Zdroj: facebook
Conor McGregor a jeho tetování

Hvězda světa bojových sportů Conor McGregor opět zaútočil na city svých fanoušků, když na svůj facebook i instagram vystavil sérii úchvatných fotografií se svým synem. Jenže největší diskuse se stejně stočila na tetování v arabštině!

Conor vzal svého synka na pláž v Miami a kromě písku, ve kterém oba brodili svá nahá chodidla, chtěl svému nástupci ukázat vlny i sílu přírody. Conor junior pózování zvládl skoro na jedničku, jen jednou se rozplakal, a hned následoval otcův přísný výraz.

17

GALERIE: Conor McGregor se svým synem

Zdroj: facebook

Conor McGregor a jeho syn na pláži v Miami - 7

Hodnocení:


O čem se ale mluví víc, je tetování, které při fotosérii dokonale vyniklo. Na levé achilovce má Conor vytetovaný arabský nápis. Jak k němu přišel a co znamená?


Už jednou tuhle story irský bojovník vyprávěl. A tak vězte, že je to slovo „rakovina“. Nic jiné! Má to nějaký hlubší význam, ptali se tehdy novináři? A Conor pak možná spoustu lidí i bojovníků s rakovinou zklamal. Upřímně řekl, jak se věci staly.

Conor McGregor a jeho otec Tony
Zdroj: Instagram Conor McGregor a jeho otec Tony

„Je to moje vůbec první tetování. Bylo mi 20 let a na Kypru v Ayia Napa a jsem si to nechal udělat,“ vyprávěl. „Mohlo to znamenat cokoli a bylo by mi to jedno. Prostě tehdy bylo arabské písmo skvělá věc. Stálo to 20 euro a vlastně celý ten výlet byl jedna velká party,“ dodal.

ram TN.cz