Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 12. 8. 2017
Fighting Souboj králů

Conor vs. Floyd: Už teď se prodaly lístky za miliardu. Padne rekord?

Conor McGregor a Floyd Mayweather
Zdroj: Twitter

Milovníci bojových sportů a především borců Conora McGregora a Floyda Mayweathera už vyhlíží jejich vzájemný souboj. Organizátoři se zase těší, že trhnou rekordní sumu prodaných lístků. Aktuální výnos ze vstupenek dělá částku 40 milionů liber (v přepočtu přes 1 miliardu korun).

Je logické, že se prodej lístku zpomalil. Největší zájem byl pochopitelně hned poté, co se dostaly do prodeje. I tak stále mizí. Pokud byste měli zájem vidět souboj Conora McGregora a Floyda Mayweathera živě, lístek vás bude stát v rozmezí 500 dolarů až 10 000. Volná místa stále ještě jsou.

 

 


Organizátoři věří, že v návštěvnosti padne dokonce rekord. "Určitě tato obrovská boxerská show překoná vše a dosáhneme vytoužených 55 milionů liber za prodej lístků," nechal se slyšet Leonard Ellerbe, který je generální manažer pro reklamu v týmu Mayweathera.

 

 


V rekordní počet prodaných vstupenek věří i sám boxer. "Děláme šílená čísla, zapomeňte na vše o čem jste dosud slyšeli. Budou to neuvěřitelné čísla," věří Floyd Mayweather. A jaká je momentálně nejvyšší vybraná suma za prodej lístků? 54,5 milionů liber (jednalo se o zápas Mayweather vs. Manny Pacquiao).

lju TN.cz