Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 18.8. 2016 09:54
video UFC 202

McGregor s Diazem neudrželi nervy: Z tiskovky se stala bitva!

Nate Diaz vs. Conor McGregor
Zdroj: YouTube.com
Nate Diaz vs. Conor McGregor

Conor McGregor s Natem Diazem na jedné tiskové konference, to nikdy nevěstí nic dobrého. Tato výbušná dvojice se před mikrofony nikdy nebránila popichování, ani urážkám. A jelikož UFC 202 je skoro za dveřmi, tak se oba znovu sešli opět před novináři. A výsledek? Vřava, kterou UFC už dlouho nezažilo!

Odveta mezi McGregorem a Diazem poutá velkou pozornost, ale irský fenomén je tentokrát mnohem tišší než obvykle. Středeční tisková konference se ale měla stát ideálním místem, pro to rozjet pořádnou show.


Na začátku se ale objevila pouhá čtveřice mužů: Anthony Johnson, Glover Teixeira, Nate Diaz a Dana White. McGregor nikde a první otázku si tak kladli všichni stejnou. Stejná situace se stala před UFC 200 a všichni víme, jak to skončilo, zápas byl zrušen. Bude se tak opakovat historie?Dana White však hned celou situaci objasnil s tím, že Conor je na cestě a situace před UFC 200 se neopakuje. Nakonec nabral McGregor 15 minut zpoždění, i přesto byl publikem vřele přivítán. Hned poté usedl jako král za mikrofon, ale ke slovu se skoro nedostal. Diaz nevydržel sedět a poslouchat McGregorovi řeči, tím spíše když měl jeho protivník zpoždění. Tak se zvedl a odešel. Spolu z tiskovky ho doprovázel celý jeho tým ze Stocktonu a po cestě McGregorovi dali jasně najevo, co si o něm myslí. Conor bral nejdřív celou věc s úsměvem, potom však slova nahradily činy.Těsně u východu z místnosti se Nate neudržel a hodil po McGregorovi plastovou láhev s vodou. Vzápětí poté letěla i další. V ten moment McGregor na nic neváhal a palbu vrátil stejnými zbraněmi, posbíral tak pet láhve ze stolů a naházel je směrem k Diazově týmu. Tím celá situace skončila, jelikož Diaze vyvedli ven a McGregor byl odveden do zákulisí. Dana White pak z pochopitelných důvodů celou tiskovou konferenci okamžitě ukončil.Média stihla McGregora po tomto skandálu odchytit a hvězdný Ir se k celé situaci vyjádřil následovně: „Viděl jsem jen, jak byly hozeny láhve. Pak jsem si jen řekl, dobře, se*u na to, chcete házet láhve? Taky je můžu házet. Všechno to ale bylo v sebeobraně, bál jsem se o svůj život.“Diaz se k situaci také vyjádřil a objasnil, proč celou konferenci předběžně opustil: „Jak jsem řekl, McGregor přišel, jak kdyby to byla jeho show. Já jsem ale myslel, že show skončila, tak jsem ji opustil.“


Celá situace zvedne vlnu pozornosti a přiláká i nové diváky, ale tak to se profesionální sportovci chovat nemají. Uvidíme, jak se k celému incidentu postaví prezident UFC, Dana White, který vypadal ten večer opravdu vytočeně. A možná se ke slovu přihlásí i nové vedení, které před nedávnem UFC skoupilo.


Třaskavý galavečer UFC 202, který nabídne také duel mezi Anthony Johnsonem a Gloverem Teixeirou, uvidíte v přímém přenosu čtyři hodiny po sobotní půlnoci na NOVA Sport 2 a VOYO!

Lukáš Zduba TN.cz