Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.8. 2016 12:35
video hvězda UFC

Ze slov McGregora mrazí: Pomohl jsem zabít chlapa, to je šílené!

Conor McGregor
Zdroj: profimedia.cz
Conor McGregor

Irská superstar Conor McGregor stále nemůže uvěřit tomu, co se stalo Joau Carvalhovi, který zemřel po zápase v kleci. A Conor se cítí být za jeho smrt částečně odpovědný.

Už 21. srpna čeká šampiona pérové váhy UFC Conora McGregora dlouho očekávaná odveta s Natem Diazem. A i když se jedna z největších hvězd současného mma světa maximálně soustředí na nadcházející duel, stále nemůže z hlavy dostat vzpomínky na tragicky skonalého Joaa Carvalha.Ten totiž zemřel po zápase s členem Conorova týmu a jeho blízkým kamarádem Charlie Wardem. „Já jen nebyl na tom zápase, já jsem bohužel pomohl zabít chlapa, to je šílené,“ vrátil se tento týden k celému incidentu Conor McGregor, který byl na zápase osobně přítomen.


Podívejte se na závěr zápasu mezi Wuardem a Carvalhem:


Tragická událost se přitom odehrála už letos v dubnu na akci Total Extreme Fighting v Dublinu. Carvalho zápas prohrál technickým KO a zhruba 20 minut po zápase se mu udělalo špatně, takže byl ihned převezen do nemocnice, kde podstoupil operaci mozku.


Ani ta ho ale zachránit nedokázala. Přitom závěr zápasu vypadal jako každý jiný, Carvalho byl sice otřesen a inkasoval několik ran na zemi, ale sudí zápas ukončil podle regulí, bez žádné prodlevy, žádného viditelného pochybení.„Tohle je nebezpečná hra. Lidé jí nazývají sportem, ale je to zápas. Já se hlavně snažím dávat pozor, abych to příště nebyl já,“ řekl McGregor.

hrc TN.cz