Aktualizováno 14.9. 2015 15:58
UFC

Connor má nový terč pro narážky. Diváci se mají na co těšit!

UFC
Zdroj: independent.ie
Témata:

McGregor a Faber, to je nová dvojice, která zastane roli koučů v další sérii The Ultimate Fighter. Ta odstartovala minulý týden v USA a již úvodní zápas ukázal, že se mají diváci na co těšit. McGregor tak má nový terč pro své peprné poznámky, kterými nehodlá šetřit.

Září je na UFC galavečery poklidné a tak přišel pravý čas na odstartování nové řady zdánlivě skomírající série The Ultimate Fighter. Reality show, kde mezi sebou bojují dva týmy pod vedením zkušených UFC zápasníků diváky již moc nepřitahovala. Změnit by to měla především irská hvězda Connor McGregor, který trhá rekordy všude možně a tak přišel na řadu i tento formát.


Oponentem mu zde bude Urijah Faber, co by zástupce týmu Alpha Male, ze kterého pochází například Chad Mendes, tedy poslední McGregorův skalp. Rivalita tak může pokračovat a diváci mají možnost sledovat, jak si povede evropský tým pod vedením McGregora a tým Američanů vedený Faberem. Faber má několikaletou zkušenost v této branži, kdežto McGregor si podobnou roli vyzkouší poprvé.


Celá show bude zakončena galavečerem v prosinci, ze kterého vzejde nový vítěz, který dostane UFC kontrakt a hodnotné ceny. Kromě nových talentů na celé show, přitahuje diváky vždy i rozepře mezi jednotlivými týmy. Již nyní se ví, že se McGregor dostal do křížku s Codym Carbrandtem nebo šampionem TJem Dillashawem. Celá show může McGregora ukázat i v jiné pozici, na kterou nejsme zvyklí. Nechme se tak překvapit, zda se na konci této show jeho hvězdný status ještě zvětší nebo získá více odpůrců.

Lukáš Zduba TN.cz