Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 8. 9. 2016
legenda skvělá zpráva

Comeback! Woods oznámil, kdy se vrátí na golfová hřiště

Tiger Woods
Zdroj: Twitter
Témata:

Chyběl vám? Tak to už se možná brzy dočkáte. Nejlepší golfista všech dob Tiger Woods sdělil, že se chce vrátil na greeny. Žádný turnaj nehrál už více než rok, ale v říjnu se zřejmě opět představí svým fanouškům.

Woods vyhrál svůj poslední velký turnaj v roce 2008 na US Open. Byl to čtrnáctý triumf na kláních s označením major. Další už nepřidal. Přišly problémy. Bulvár odhalil jeho nevěru, americký golfista bojoval sám se sebou, duševním zdravím a nakonec i se zraněním.


Po posledním vystoupení na Wyndham Championship v srpnu 2015 prodělal dvě operace zad. Bylo ale zřejmé, že svět golfu mu bude chybět. "Mám naděj, že budu brzy připravený hrát. Ale vše bude záviset na regeneraci a zotavení," sdělil ve čtvrtek médiím.

Woods s Vonnovou a dětmi
Zdroj: Twitter

Bývalá světová jednička, který nyní figuruje na 711. místem rankingu, by rád hrála na Safeway Open v Kalifornii. Turnaj má v kalendáři termín startu 13. října. Pokud to klapne, pak by se Woods měl představit i na listopadovém klání Turkish Airlines a Hero World Challenge na Bahamách v prosinci.


A nadšení jsou i jeho rivalové. "Přinese golfu atmosféru, kterou nikdo jiný nemohl nahradit. Doufejme jen, že zůstane zdravý po delší čas," přeje si Rory McIlroy.

Lindsay Vonn a Tiger Woods
Zdroj: Twitter

"Je to skvělé, těším se na setkání a i to, že si s ním zase zahraji. I když neočekávám na úvod nějaké jeho velké výsledky, tak každý tuší, jak dobrý umí být, když je zdravý. Bude to zábava, s ním zase hrát," říká Jason Day.
 

ram TN.cz
Reklama

 

Reklama