Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 3. 2017
galerie rozmanitý vkus

Co všechno parkoval v garáži Tomáš Rosický v průběhu kariéry?

Tomáš Rosický a jeho auta
Zdroj: Profimedia

Fotbalista Tomáš Rosický sice kvůli zranění stále nehraje, ale fanoušky baví i mimo hřiště. Fotografie milionáře za volantem ojetého vozu střední třídy obletěla snad celý internet. Jaká auta ale geniální fotbalista s tváří nevinného chlapce parkoval v garáži v průběhu své kariéry? Podívejte se v naší galerii.

Hvězdnou kariéru nastartoval Rosický v pražské Spartě a když byl v roce 2000, tehdy jako devatenáctiletý, povolán do reprezentace, vozil se na tréninky Renaultem Twingo.

 

 

Napůl si s maminkou střídali také Peugeota 306, ale pak už se "malý Mozart" vydal do světa velkého fotbalu, německé Borussie Dortmund. Tam přestoupil za pořádný balík a v velkoklub si talentovaný klenot pochopitelně cenil a Tomáše posadil do poctivé německé značky, Mercedesu!

 

17

GALERIE: Tomáš Rosický vystřídal v průběhu let auta všech značek

Zdroj: Profimedia

Tomáš Rosický

Takto Tomáš jezdil na tréninky v roce 2000.

Hodnocení:

 

Jak sám říká, první automobil, který si vybíral úplně sám byl Renault Mégane Coupé a následně ještě Opel Astra. Láska k Mercedesu je ale na celý život a po přestupu do londýnského Arsenalu, tak Tomáš neváhal ani minutu. Další "méďa" byl v garáži a hned model CL 500 za 4 milony korun!

 

V deštivé Anglii drandil v německém bouráku téměř 10 let a když se loni vrátil dohrát kariéru ve Spartě, uskromnil se a pořídil "slavného" hyundaie.

mm TN.cz