Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.11. 2016 12:48
galerie oslava na hraně

Co skrývá pod pohárem? Tuhle trofej asi už nikdo chtít nebude

Christian Gytkjaer
Zdroj: Twitter
Christian Gytkjaer

Jestli jste někdy vyhráli nějakou důležitou trofej, tak asi tušíte, jak vypadají oslavy. Vše ale radši zůstává pod pokličkou. Jenže dánský kanonýr Christian Gytkjaer, který střílí góly v Norsku za Rosenborg Trondheim, se občas rád pochlubí. A tak je na světě pořádná šou. Co vlastně ukrývá pod pohárem?

V Česku je tenhle blonďatý sympaťák docela neznámý, ale věřte, že se stal v právě skončené norské lize nejlepším střelcem. I proto je dobře naladěný a když Rosenborg dostal od vedení ligy pohár, zvěčnil se s ním v ne zrovna slušné poloze. Uznejte, že posadit si trofej na přirození, chce kus exhibicionismu.

110

GALERIE: Christian Gytkjaer

Zdroj: Instagram

Christian Gytkjaer - 5

Hodnocení:


A tak netrvalo dlouho a Gytkjaera vyhledali reportéři, aby se ho zeptali, jestli fotky uveřejněné na instagramu nelituje.
Jinde by si možná fotbalisté sypali popel na hlavu, jiní by se skrývali, další by ukryli agenti anebo by klub vydal informační embargo. Taková publicita se prostě v pokrytecké společnosti nehodí. jenže s tím nechoďte na Gytkjaera. Ten s úsměvem předstoupil před kamery a pobaveně odpovídal..


"Myslím, že je to nádherný obrázek! Je opravdu legrační a krásný zároveň. Takovou fotku jen tak nepořídíte," říkal pobaveně na otázku, co si on sám o postu na instagramu myslí.


A prý moc to nepohoršilo ani jeho rodinu. "Můj táta se jenom smál, ale máte pravdu, moje máma byla trochu zaskočená," usmíval se Gytkjær.


Post na sociálních sítích ale najednou ještě více o něj zvedl zájem. "Je pravda, že to vidělo opravdu hodně lidí a spousta z nich na to reagovalo. Dostal jsem i nějaké soukromé zprávy, ale všechno bylo jen pozitivní. Je fajn, že lidé mají smysl pro humor," říká fotbalový exhibicionista.


Ono totiž když se podíváte na jeho profil, není to jediný obrázek, který byl hodně na hraně a který může puritánštěji založené lidi pobouřit.


V jednom má ale Christian Gytkjaer pravdu: "Celý rok trénujeme a když pak vyhrajete takovou trofej, tak prostě někdy přijde divočejší reakce," usmívá se.


Že by se styděl? Na to zapomeňte!

ram TN.cz