Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 10. 7. 2018
spekulace někdo půjde pryč

Co se stane, až přijde Ronaldo do Juve? Chystají se velké oběti

Turín se chystá na přestup Ronalda
Zdroj: Profimedia
Turín se chystá na přestup Ronalda

Přestup Cristiana Ronalda do Juventusu je zřejmě každým dnem blíž a blíž. Jenže pokud opravdu dojde k transferu, bude to stát velké oběti. Kdo bude muset odejít? Zřejmě i věhlasný střelec Gonzalo Higuaín. A navíc aktuální držitel čísla 7 bude muset ustoupit.

Když přijde Ronaldo, bude to stát balík peněz a také riziko finančního fair play. Juventus tedy bude muset obětovat aspoň jednu z hvězd a prodat jí za lukrativní peníze. V zákulisí se už mluví o tom, že místo Ronaldovi udělá Gonzalo Higuaín. 


Argentinský kanonýr dal během dvou sezon 40 gólů, ale zřejmě se bude muset stěhovat dál.


Už má být i předjednáno kam. Velmi dobré vztahy s argentinskou hvězdou má Maurizio Sarri, který s Higuaínem působil v Neapoli v sezoně 2015/16. A protože italský kouč už je skoro jednou nohou v Chelsea, kde má nahradit Antonia Conteho, vypadá to, že by si Higuaín mohl zahrát anglickou Premier League a usadit se na nějaký čas v Londýně.


Částku, kterou by Juventus rád za Higuaína inkasoval, se blíží 60 milionům eur.


V Juventusu pak půjde ještě o jednu věc. Jak to bude s číslem 7? To nosí už nějakou dobu kolumbijský středopolař Juan Cuadrado. A tak si asi bude muset vybrat jiné numero. Zatím jsou to jen spekupace. Ale i to může být obětí velkého přestupu.

ram TN.cz