Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 10. 2016
comeback golfová legenda

Co se děje? Woods nakonec hrát nebude, místo sebe poslal vzkaz

Tiger Woods
Zdroj: isifa.com
Témata:

K dlouho očekávanému návratu Tigera Woodse nedojde, tedy alespoň pro zatím. Bývalý nejlepší golfista světa se měl po čtrnácti měsících objevit na turnaji v Kalifornii. Jenže pár dní před startem si to rozmyslel a odhlásil se. Důvodem je prý jen a pouze jeho špatná forma.

Woods vyhrál svůj poslední velký turnaj v roce 2008 na US Open. Byl to čtrnáctý triumf na kláních s označením major. Další už nepřidal. Přišly problémy. Bulvár odhalil jeho nevěru, americký golfista bojoval sám se sebou, duševním zdravím a nakonec i se zraněním.Po posledním vystoupení na Wyndham Championship v srpnu 2015 prodělal dvě operace zad. Bylo ale zřejmé, že svět golfu mu bude chybět. "Mám naděj, že budu brzy připravený hrát. Ale vše bude záviset na regeneraci a zotavení," sdělil před měsícem médiím. Jenže si ještě nějaký čas počkáme.


Bývalá světová jednička, který nyní figuruje na 711. místem rankingu, by rád hrála na Safeway Open v Kalifornii. Zda se Woods představí na další plánovaných akcích - na listopadovém klání Turkish Airlines a Hero World Challenge na Bahamách v prosinci je zatím otázkou.


Ale rivalové by ikonu svého sportu zase ve hře rádi viděli. "Přinese golfu atmosféru, kterou nikdo jiný nemohl nahradit," říkal nedávno Rory McIlroy.

ram TN.cz
Reklama

 

Reklama