Aktualizováno 15.3. 2017 12:38
NBA Basketbalový večer

Cleveland s klidem slavil proti Detroitu. Warriors se trápili s Philou!

Cleveland Cavaliers

Ani Cleveland, ani Golden State se nevezou na zrovna nejúspěšnější vlně. I když oba celky stále vedou své konference, v posledních zápasech nejsou tak suverénní. To sice v nočních utkáních Cleveland vyvrátil, ale Golden State se s Philadelphií na vítězství hodně na trápil. Warriors nakonec vyhráli těsně 106:104.

První (ve Východní konferenci) Cleveland hostil sedmý Detroit. Ten z posledních pěti zápasů čtyři vyhrál a Cavaliers nesměli nic podcenit. I bez zraněného Loveho a Korvera domácí s přehledem pohlídali celý průběh a vyhráli hladce 128:96. Nejvíce bodů měl Kyle Irving, kterých jich nastřílel 26.

Hůře na tom byl lídr Západní konference Golden State. Proti Philadelphii sice první čtvrtinu zvládli, ale druhou a třetí část ovládli hosté. Až v závěrečné čtvrtině byli zase Warriors tam, kde je si je fanoušci přáli a vyhráli ji 28:14. Celkově pak zvítězili těsně 106:104.