Publikováno 14. 7. 2017
wimbledon 2017 Je to jinak

Cibulkové vyjádření k Rybárikové: Fanoušci to pochopili špatně!

Dominika Cibulková
Zdroj: Profimedia

Dominika Cibulková rozdělila Slovensko na dva tábory. Ten první je na tenistku naštvaný za to, že přes svůj Instagram veřejně popřála Garbine Muguruzaové k tomu, že porazila její krajanku Magdu Rybárikovou, kterou tím připravila o účast ve finále Wimbledonu. Ten druhý tábor je za Cibulkovou, která se k celé věci vyjádřila pro slovenská média.

Dominika Cibulková herně zklamala, Magdaléna Rybáriková byla naopak jedním z největších překvapení letošního Wimbledonu. I když se Rybáriková nakonec do vysněného finále nedostala, už tak pro svou zemi vybojovala historicky nejlepší výsledek na londýnském grandslamu.

 

Dominika Cibulková

 

Cibulková z toho však velkou radost neměla a veřejně pogratulovala k postupu Muguruzaové. Více jsme napsali v článku níže:

 

 

A co na to sama Cibulková? "Fanoušci to pochopili úplně špatně. Samozřejmě, že jsem Magdě držela palce. Avšak Garbin je moje nejlepší kamarádka na okruhu. Vždyť spolu hrajeme i debl a máme společné zájmy. Dobře vím, jaký měla těžký rok po výhře na Rolland Garros. Prostě jsem se spontánně potěšila, když jsem se dozvěděla, že bude hrát finále krásného Wimbledonu," uvedla Dominika Cibulková pro web Športky.sk.

 

Jaký na to máte názor teď? Už před tím jste v naší anketě hlasovali spíše pro možnost, že Cibulková napsala komentář ze závisti.

Anketa

Co říkáte na reakci Dominiky Cibulkové?

Hlasovalo 570 lidí.

lju TN.cz