Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 10. 2018
fotbal Švédský kanonýr

Chystá se přestupová bomba? Real uvažuje o Ibrahimovičovi

Zlatan Ibrahimovic
Zdroj: Profimedia
Zlatan Ibrahimovic

Vrátí se Ibrahimovič do Evropy? Podle španělských médií o služby švédského útočníka stojí Real Madrid, který zažívá tragický vstup do sezony. Což je přesný opak Zlatana. Ten v americké MLS válí a v téhle sezoně vstřelil už 22 gólů.

Bílý balet v létě přišel o Cristiana Ronalda a bez něj to nejde. Real má po devíti zápasech na svém kontu pouhých 14 bodů a 13 vstřelených gólů. A po prohře s Levante vyhlásili v Madridu už poplach.

A spekuluje se o návratu Zlatana Ibrahimoviče, který by problém mohl krátkodobě vyřešit. Ten v Americe válí a je druhý nejlepší střelec celé soutěže. Brzy ale bude volným hráčem a všechno může být jinak. Pokud by Švéd opravdu zvolil španělskou cestu, byl by to už jeho sedmým velkoklubem z devíti.

Není ale moc pravděpodobné, že by měl Real Madrid nějakou šanci. Zlatan si americkou misi užívá. Nejen že se mu daří po fotbalové stránce, ale fanoušci ho mají v Los Angeles za boha. Což si sedmatřicetiletý fotbalista užívá.

Real Madrid by musel předložit opravdu královskou nabídku. V Americe si už jeho rodina zvyká na život a další stěhování by bylo velkou komplikací. Navíc se nedávno Zlatan nechal slyšet, že pokud se vrátí do Evropy, bude to pouze do jeho rodného města Malmö.

 

hp TN.cz