Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.2. 2016 15:37
synot liga posila

Chtěla ho Sparta, ale talentovaný Rus si vybral Mladou Boleslav!

Denis Davydov
Zdroj: profimedia.cz

Aktuálně třetí tým naší nejvyšší fotbalové soutěže Mladá Boleslav hlásí nový přírůstek do svého kádru. Na hostování do konce sezony přichází ruský talent Denis Davydov ze Spartaku Moskva.

Mladá Boleslav získala jednoho z nejtalentovanějších ruských hráčů současnosti. Denis splňuje předpoklady fotbalisty, které přivádíme do Synot ligy ze zahraničí, to znamená, že musejí být mladí a mít vysokou kvalitu, aby českou nejvyšší soutěž zatraktivnili," uvedl Viktor Kolář ze Sport Invest International.

 

Mladá Boleslav získala ruského reprezentanta na půlroční hostování do konce sezóny, po které se navázaná spolupráce vyhodnotí a bude se pokračovat v případných jednáních o dalším působení v Mladé Boleslavi.

 

 

Ruská posila se líbí i prezidentovi Boleslavi Josefu Dufkovi. „Denis na mě udělal dojem při podpisu smlouvy přehledem o našem fotbalovém prostředí a především o Synot lize a připraveností na české angažmá zvládnutím základních fotbalových pojmů v češtině," řekl prezident středočeského klubu.

 

Denis Alexejevič Davydov jv letošním březnu oslaví jedenadvacáté narozeniny. S fotbalem začal v FC Moskva (2001-10), odkud v dorosteneckém věku přestoupil do Spartaku Moskva. Krátce po svých dvacetinách měl premiéru za ruské národní mužstvo v přátelském střetnutí proti Kazachstánu. Za ruský reprezentační tým U21 v jedenácti zápasech nastřílel čtyři góly.

TN.cz

To nejlepší z iSport.cz