Publikováno 12. 7. 2018
ms 2018 prohlédněte si je

Chorvaté radostí zavalili fotografa! On pak pořídil neuvěřitelné fotky

Fotbalisté Chorvatska

Fotbalisté Chorvatska si po středeční výhře 2:1 v prodloužení nad Anglií zahrají ve finále mistrovství světa proti Francii. Když chorvatský střelec Mario Mandžukič vstřelil vítězný gól, spoluhráči ho pak zavalili i s fotografem, který v leže na zemi zachytil emoce radujících se Chorvatů.

Chorvaté sice na moskevském stadionu Lužniki prohrávali už od páté minuty, kdy se z přímého kopu trefil Kieran Trippier, ale od začátku druhého poločasu byli lepší. V 68. minutě vyrovnal Ivan Perišič a po jeho asistenci ve 109. minutě dokonal obrat Mandžukič.

"Tohle je zázrak. Jenom skvělé týmy dokážou být statečné jako my a bojovat s nepříznivým stavem proti tak silnému protivníkovi, jako je Anglie," řekl Mandžukič po utkání novinářům.

16

Radost chorvastkých fotbalistů

Hodnocení:

Po jeho vítězné trefě pak celý svět zaujal moment, když se fotbalisté samou radostí sesypali na fotografa u rohového praporku, kterému pak pomáhali na nohy. Chlapík s knírkem byl ale štěstím bez sebe, protože pořídil možné své nejlepší sportovní fotky v životě. Prohlédnou si je můžete v galerii.