Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 10. 2018
Nejslavnější mladí fotbalisté

Chlapci ze jeskyně se dočkali. V televizi potkali svůj idol!

Zdroj: APTN

Před rokem je nikdo neznal, teď jsou miláčky celého světa. Dvanáct mladých fotbalistů s trenérem mají po vysvobození ze zatopené jeskyně turné po světě a užívají si popularity. Teď je dokonce překvapil i jejich idol.

Byli pozvání na finále mistrovství světa, tam se ale bohužel nedostali. Z jeskyně, ze které kvůli záplavám nemohli uniknout více než dva týdny, je vysvobodili příliš pozdě a lékaři jim výlet zakázali. Teď si ale užívají popularity.


Na slavném stadionu Munumental si zahráli proti velkoklubu River Plate a poté se zúčastnili i slavnostního zahájení olympijských her mládeže. Manchester United je pozval na Old Trafford. Teď je zkrátka zná úplně každý.


Pomohla i tomu známá americká komička Ellen DeGeneresová. Ta si pozvala mladé fotbalisty i s jejich trenérem do svojí show a poskytla jim nezapomenutelný zážitek. Setkání s jejich idolem Zlatanem Ibrahimovičem.

 

 


„Myslel jsem si, že já jsem statečný, ale tenhle tým je daleko statečnější, než jsem byl kdy já,“ přiznal Zlatan. „Ukázali týmovou spolupráci, klid, víru. Takže to je pravděpodobně nejlepší tým na světě,“ pochválil švédský útočník thajské fotbalisty.


Na konci jim navíc předal dresy s jeho jménem, týmové oblečení týmu LA Galaxy, za který Ibrahimovič hraje a VIP vstupenky na zápas. Sláva mladých Thajců se tak rozšiřuje i na americký kontinent.

hp TN.cz