Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 1. 5. 2017
kuriozita co to má znamenat?

Chelsea překvapila fanoušky: V bráně bude Čech, oznámila světu

Petr Čech
Zdroj: isifa.com
Petr Čech

Petr Čech zpátky v londýnské Chelsea? Srdce řady fanoušků Blues by při této představě možná zaplesalo a včera se dokonce stala reálnou. Teda alespoň na chvíli a jen díky sociálním sítím, kde anglický klub předvedl kuriózní omyl.

Ačkoliv za tým ze Stamford Bridge nechytá už téměř dva roky, včera se měl Petr Čech postavit mezi tři tyče Chelsea proti Evertonu. Alespoň tedy podle oficiálních twitterového účtu Blues.
 

Tam se totiž krátce před utkáním objevila základní jedenáctka a v ní nechyběl ani český gólman. Dlouho to byla věc samozřejmá, jenže teď už dlouholetá reprezentační jednička dokončuje druhou sezónu v konkurenčním Arsenalu.
 

Tweet Chelsea FC
Zdroj: Twitter Chytat bude Čech, oznámila Chelsea na svém twitteru

Nešlo tedy o žádnou bleskovou přestupovou akci, ale o prostý omyl člověka, který pro londýnský celek spravuje sociální sítě. Během chvilky tweet zmizel, ale mezitím se stihl rozšířit do světa.

Chelsea nakonec utkání v Evertonu zvládla i bez Čecha a vyhrála 3:0. To český gólman po zápase, do nějž skutečně zasáhl, spokojený být nemohl. Arsenal v derby s Tottenhamem prohrál 2:0 a to ještě čtyřiatřicetiletý brankář zlikvidoval řadu šancí soupeře.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Srovnání fotbalista vs. hokejista: Kdo a co vydržel víc tentokrát?

msl TN.cz