Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 11. 2017
fotbal neymarovy slzy

Chce si Neymar vynutit odchod z Paříže? Rozplakal se na tiskovce!

Neymar
Zdroj: Instagram
Témata:

Nečekaný, ale o to zásadnější problém musí v těchto dnech řešit vedení fotbalového velkoklubu Paris Saint-Germain. Čím dál více se totiž spekuluje o tom, že největší hvězda týmu Brazilec Neymar je ve Francii nespokojený, což teď ještě výrazně přiživil sám hráč. Při otázce novináře, jak se mu v PSG líbí, se totiž přímo na tiskovce rozplakal!

Ty záběry obletěly svět a minimálně u movitých šejků vlastnících PSG vyvolaly zděšení! I když za Neymara v létě vysázeli Barceloně téměř šest miliard korun, čímž z něj udělali suverénně nejdražší přestup fotbalové historie, teď je jejich investice v maximálním ohrožení.


Brazilské hvězdičce, která si za rok vydělá astronomickou gáži přes 750 milionů korun, už pařížský klub nevoní a svou nespokojenost dává otevřeně najevo! Jak jinak si lze vysvětlit jeho chování na tiskové konferenci po utkání Brazílie s Japonskem, kdy od jednoho z přítomných novinářů slyšel otázku, jak se mu v PSG líbí. Neymar odpověděl, že všechno je v pohodě, pak ale neudržel emoce a rozbrečel se jako malý kluk!

Zahraniční média mají o důvodech takového výlevu jasno. Neymar je prý znuděný z francouzské ligy, která ho nebaví a v zápasech tak ani nehraje na sto procent. Údajně se schválně šetří na Champions League, kde zatím září on i jeho tým.


Další věcí potom je, že Neymar příliš nevychází ani se spoluhráči. Vyhrocený je hlavně jeho vztah s kanonýrem Edinsonem Cavanim, s nímž se už několikrát pohádal kvůli tomu, kdo z nich bude kopat penalty. Šéfové PSG dokonce nabídli reprezentantovi Uruguaye tučnou finanční náplast, když pokutové kopy přenechá Neymarovi, Cavani to ale odmítl.

Spor mezi jihoamerickými hvězdami takběží dál a je dost možné, že jedna z nich v zimě klubu opustí. Chce si Neymar svým pláčem vynutit, aby přestup potkal právě jeho? 

 

fre TN.cz