Aktualizováno 24.2. 2018 12:50
Gratulace Gratulace od kolegů

Čeští sportovci vyzdvihují Ledeckou. Tohle jí vzkazují!

Petr Čech a Ester Ledecká
Zdroj: profimedia.cz

Snowboardistce a lyžařce Ester Ledecké, která jako první žena získala na jedné zimní olympiádě dvě zlata v odlišných sportech, pogratulovali na dálku mimo jiné fotbalový brankář Petr Čech nebo oštěpařka Barbora Špotáková. Co napsali na sociálních sítích?

Ledecká na olympiádě v Pchjongčchangu před týdnem šokovala zlatou medailí v superobřím slalomu a dnes potvrdila roli favoritky v paralelním slalomu na snowboardu. "Congratulations to the history maker," napsal gólman Arsenalu a bývalý reprezentant Čech na sociální síti twitter.
 


Historický výkon dvaadvacetileté Ledecké ocenila i dvojnásobná olympijská vítězka a mistryně světa Špotáková. "Krásné ráno. To se to dobře vstává, když nás probudí zlato od Ester a hned na to zlaté sluníčko," napsala na facebooku. "Děkujeme za ten zážitek!!! Ester Ledecká prostě válí, ale to už ví celý svět," dodala.
 

 


Radost z velkého úspěchu krajanky měla i majitelka kompletní sady olympijských medailí ve sportovní střelbě Kateřina Emmons. "Vítej na začátku své výjimečné cesty, STR," napsala na facebooku v narážce na značku mladé lyžařky-snowboardistky. "A vydrž. Jsi neskutečnej profík a srdcař," dodala.
 S gratulací už přispěchala i rychloburslařka Martina Sáblíková, která z životního úspěchu Ledecké má taktéž obrovskou radost.
  

Tn.cz ČTK