Publikováno 10. 9. 2017
US Open ženská čtyřhra

Hradecká a Siniaková společný první titul neslaví! Ve finále padly

Andrea Hlaváčková a Kateřina Siniaková

Český deblový pár Kateřina Siniaková/Lucie Hradecká ve finále ženské čtyřhry na US Open prohrály s dvojicí Martina Hingisová/Chan Yung-jan 3:6 a 2:6.

Z českého souboje o finále tenisového US Open vyšly vítězně Lucie Hradecká s Kateřinou Siniakovou, které zdolaly Lucii Šafářovou a Barboru Strýcovou 6:2, 7:5. Poslední překážkou vítězného páru na cestě k prvnímu společnému grandslamovému titulu byly nasazené dvojky Martina Hingisová a Chan Yung-jan.

Česky dnes ztratily ve třetí hře poprvé podání ve třetí hře prvního setu. Jejich soupeřky Martina Hingisová a Chan Yung-jan už si uhrály do konce prvního dějství vše a po setu 6:3 šly do vedení.

Ve druhém setu ztratila Siniaková s Hlaváčkovou podání hned dvakrát a Hingisová s Yung-jan byly bezchybné. Zápas tak v klidu dotáhly do vítězného konce a nechaly tak Češky pod vrcholem.