Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 13.2. 2018 15:05
mma smutná zpráva

MMA bijec měl zavinit smrtelnou nehodu! Sám je v nemocnici

Matouš Kohout
Zdroj: Profimedia

V neděli ráno v Českobrodské ulici v Praze došlo ke smrtelné autonehodě. Tu měl zavinit český MMA zápasník Matouš Kohout. Informaci přinesl web Aktu.cz.

Podle AKTU.cz zemřel člověk a viníkem nehody je Matouš Kohout. Šlo o čelní střet vozidel v ulici Českobrodská v Praze. Zkouška na alkohol byla u Kohouta negativní.

 

15

GALERIE: Český zápasník zavinil smrtelnou autonehodu

Zdroj: Instagram

Matouš Kohout

Hodnocení:

 

„Okolnosti a míra zavinění jsou momentálně v šetření. Podrobnosti o viníkovi nehody teď rovněž nemůžeme podat, jelikož i toto je předmětem vyšetřování. Čelně se tam střetla dvě vozidla, kdy jeden z účastníků tento střet nepřežil. Muž, který nepřežil, byl ročník 1970. Druhý s účastníků je ročník 1992 a ten skončil v nemocnici na ošetření. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro trestný čin usmrcení z nedbalosti,“ řekl pro Nova Sport Jan Daněk, tiskový mluvčí Krajského ředitelství hl. m. Prahy. 

 

Vyjádření poskytl i asistent trenéra SK TKBC Praha Martin Kublebeck, který potvrdil, že Kohoutovy naplánované zápasy se ruší. "Ano, to je pravda. Je to osobní tragédie a dál bych to raději nechtěl komentovat. Nezlobte se," dodal.

 

 

Šestadvacetiletý Matouš Kohout se narodil v Praze. Patří mezi špičku českého MMA s je zápasníkem organizace XFN. Mimo to je mistrem České republiky v Muay Thai a má také dva bronzy z mistrovství Evropy organizace IFMA a v roce 2015 byl šampionem C.M.T.A. Muay Thai. V mládí se věnoval i fotbalu.

mm TN.cz