Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 14.3. 2016 11:16
přestup další posila

Česko-slovenské superstar! Real Madrid má zájem i o Slováka!

Real Madrid
Zdroj: facebook.com

O víkendu proletěla světem fotbalu zpráva o možném přestupu českého záložníka Vladimíra Daridy do slavného Realu Madrid. Aby to slovenským sousedům nebylo líto, na seznamu možných posil madridského velkoklubu se ocitl i slovenský záložník SSC Neapol Marek Hamšík!

Zinedine Zidane se chystá, že v létě udělá v madridské šatně pořádné změny a rozhodně nebude chtít jen vymalovat zašlou omítku.

 

 

Podle svých slov není spokojený především se záložní řadou, a případné posily vyhlíží všude možně, třeba v Česku, respektive Německu, kde do jeho hledáčku zamířil i český záložník Vladimír Darida.

 

Podle španělského webu fichajes.net, má však zájem o zhruba pětici hráčů, kteří by měli vyztužit záložní řadu "Bílého baletu". Dalším jménem, které vedení klubu zaujalo je slovenský reprezentant Marek Hamšík.

 

"Slovenský kapitán SSC Neapol, kterému v Itálii vyprší smlouva v roce 2018, hraje na pozici jako záložník James. Má výborný tah na branku, skvělou finální přihrávku a je to neúnavný pracant, což je pro působená na San Bernabeu velmi potřebné," uvádí web na svých stránkách.

 

 

Tak uvidíme, třeba se můžeme těšit na česko-slovenskou dvojici v bílých barvách jednoho z nejslavnějších klubů světa.

mm TN.cz