Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 8. 2017
Tenis Stejné typy

Česká Bouchardová? Podoba s tenistkou Monikou tam je! FOTO

Genie Bouchardová a Monika Kilnarová
Zdroj: Instagram
Genie Bouchardová a Monika Kilnarová

Česko objevilo svou Genie Bouchardovou. Kanadské sexy provokatérce se velmi vzhledově podobá talentovaná Monika Kilnárová. Ta má za sebou první turnajový titul na profesionálním okruhu. V soukromí se ke všemu také ráda pochlubí různými fotkami na sociálních sítích, stejně jako půvabná Kanaďanka.

O Genie Bouchardové jsme vám několikrát psali. Nádherná kanadská tenistka si třeba domluvila rande s neznámým fanouškem po sociální síti a pak na něj opravdu šla. Jindy se zase vyfotila v provokativních pózách a také se nebránila lehce intimnějším fotkám. Fanoušci ji milují.

 

 

Pokud zoufáte, že Genie naživo jen tak neuvidíte, zanechte chmury. V České republice totiž můžete narazit na Moniku Kilnárovou, která je Bouchardové velmi vzhledově podobná. A narazíte na ní také na tenisových kurtech. Ostravská rodačka už vyhrála svůj první titulu na okruhu ITF. Přitom je jí teprve sedmnáct let.

 

Jejich podobu můžete posoudit sami...

 

18

GALERIE: Česká Bouchardová? Podoba s tenistkou Monikou tam je! FOTO

Zdroj: Instagram

Genie Bouchardová a Monika Kilnarová

Hodnocení:

 

Obě jsou krásné. V případě Genie se dá říct, úspěšná světová tenistka, v případě Moniky zase možná budoucí hvězda, která už teď prokazuje velký talent.

 

Anketa

Která se vám víc líbí?

Hlasovalo 118 lidí.

lju TN.cz