Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 27. 8. 2017
Reakce Sociální sítě

Celebrity reagují na zápas Conor vs. Floyd: Na čem se shodují?

Rivalita? Po zápase přišel sportovní smír!
Zdroj: ČTK
Rivalita? Po zápase přišel sportovní smír!

Sledoval to snad celý svět, včetně věhlasných celebrit. Historicky nejsledovanější boxerský zápas mezi neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem a mistrem smíšených bojových umění Conorem McGregorem si řekl o své zhodnocení. Vybrali jsme na sociálních sítích ty nejzajímavější reakce od lidí, které dobře znáte!

Snad nejvíce reagovali na zápas celebrity na sociální síti Twitter. "Moje sympatie jsou vždy k outsiderům. Nemohu si pomoci, snad mám Rockyho geny," napsal na svůj účet známý herec a politik Sylvester Stallone, který před lety ztvárnil roli bojovného boxerského šampiona.

 


O velkolepém zápasu se mluví i mezi sportovci z jiného odvětví. "50-0, wow," napsal držitel 28 medailí z olympiády, plavec Micahel Phelps. "Muž s obrovským srdcem. Ale 50-0. Respekt oběma," napsal Kevin Love, hvězda NBA.

 

 

K zápasu si řekli své i borci ze světa boxu. "Respekt McGregorovi za to, že využil šanci, ale gratuluji Floydovi," napsal Manny Pacquiao, desetinásobný vítěz světových titulů v osmi váhových kategoriích. "Skvělý zápas. Gratuluji oběma - McGregorovi i Mayweatherovi, skvěle vynaložené peníze," uvedl zase s nadšením George Foreman, olympijský vítěz v boxu z roku 1968.

 

 

Většina známých tváří se tak shoduje na tom, že se zápasem bavili. Většina také vysekla poklonu Conoru McGregorovi, který sice za zápasu odešel, jako poražený, ale i tak odolával neporaženému boxerovi velmi statečně.

lju TN.cz