Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 12. 3. 2018
Nepochopitelné Fotbalový expert

Skandál, který řeší celá Anglie: Nervák Carragher poplival dívku!

Jamie Carragher
Zdroj: Profimedia / Youtube

Skandál, který řeší celá Anglie. Tak se dá jednoduše nazvat incident, který se stal v anglických médiích tématem číslo jedna. Bývalý fotbalový reprezentant Jamie Carragher a současný expert v televizi Sky Sports neudržel nervy na uzdě, nechal se vyprovokovat a v návalu emocí poplival mladou dívku. Proč? Podívejte se na video níže. V televizi mu za jeho neprofesionalitu hrozí dokonce vyhazov.

„Hej Jamie, 2:1, co?“ řval fanoušek Manchesteru United na Carraghera, který jel náhodou zrovna kolem. Výsměch se týkal zápasu mezi rudými ďábly a Liverpoolem, ve kterém hosté prohráli 1:2. A protože kariéra Jamieho Carraghera byla spojena jen s Liverpoolem, bývalý reprezentační obránce reagoval tak, jak reagoval. Ten klub je pro něj zkrátka citovka.

 

 

Jenže neprofesionalita Carraghera rozčílila vedení stanice Sky Sports. V té dělá čtyřicetiletý Angličan fotbalového experta. Možná dostane padáka. "Sky to celé odsuzuje a vyvodí z toho patřičné důsledky," stojí v oficiálním prohlášení.

 

 

Sám Jamie Carragher to bere jako zkrat a lituje ho. „Nemám se jak ospravedlnit. Naštvalo to i moji rodinu,“ citoval slova Carraghera anglický Mirror. Rodák z města Bootle odehrál za Liverpool 508 zápasů. Působil na postu obránce a kariéru ukončil v roce 2013. Za seniorskou reprezentaci odehrál 38 utkání. Je vítězem ligy mistrů z roku 2005, čtyři roky před tím získal Pohár UEFA (dnes známý jako Evropská liga UEFA).

lju TN.cz