Publikováno 18. 2. 2017
NHL Prosadí se?

Čeká nás hvězdná show?Jágr si zahraje v Hollywoodu!

jágr LA
Zdroj: nhl.com

Program nočních utkání NHL je pořádně nabitý. Čeká nás porce 11 zápasů a bude se na co koukat. V akci se představí i čestí borci v čele s tím nejvyšším. Slavná 68 se tentokrát představí v Hollywoodu.

Sobotní program kanadsko-americké NHL zahájí hokejisté Detroitu v utkání proti Washingtonu. V brance Red Wings bráně by se měl, i přes prohru v posledním zápase, představit Petr Mrázek. Zápas začíná ve 20:20 a můžete ho sledovat na Nova Sport 1 a VOYO.


Program sobotních útkání na obrazovkách Novy pokračuje v 1:05 utkáním Chicaga, které přivítá Olejáře z Edmontonu. Oběma týmům se letos daří a s přehledem se drží mezi postupovou osmičkou pro play-off Západní konference. V dresu Chicaga se můžete těšit na Michala Kempného, který prožívá velmi povedený vstup do nejprestižnější hokejové soutěže světa. Druhý Michal, Rozsíval, zůstane s největší pravděpodobností pouze na tribuně.

MRAZEK WASHINGTON
Zdroj: nhl.com

Ve slunné Kalifornii je v porovnání se středoevropským časem o 9 hodin méně a na největší tahák sobotní noci si tak fanoušci počkají až do pozdních ranních hodin. Los Angeles Kings přivítají Pantery z Floridy až ve 4:05 ráno. Ti budou mít, v čele s čerstvým pětačtyřicátníkem Jaromírem Jágrem, šanci v Hollywoodu napravit prohru z minulého týdne proti stejnému soupeři na domácím ledě.
 

Florida od návratu zraněných Huberdeaua a Barkova do sestavy k Jágrovi válí. Ve čtyřech zápasech s kompletní elitní formací třikrát zvítezila a lajna H+B+J posbírala dohromady 10 bodů (5+5). Kolik jich přibude v noci na zítřek? Sledujte v 04:05 na Nova Sport 1 a VOYO.

 

Zápasy dnešního programu NHL na Nova Sport 1 a VOYO:
20:20 Detroit Red Wings – Washington Capitals
01:05 Chicago Blackhawks – Edmonton Oilers
04:05 Los Angeles Kings – Florida Panthers

RM TN.cz