Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.12. 2016 13:50
překvapení má se bát?

Čech je nepřesvědčivý, Arsenal už si našel náhradu, píší v Anglii

Petr Čech
Zdroj: Profimedia
Petr Čech

Překvapivé zprávy přichází o vánočních svátcích z Anglie. Podle tamních médií nejsou totiž v Arsenalu příliš spokojení s výkony gólmana Petra Čecha a dokonce už si i vyhlédli potenciální náhradu za českého brankáře.

Petr Čech přestoupil do Arsenalu loni v létě z kádru velkého rivala Chelsea. Transfer byl považován za jeden z nejlepších, které "Gunners" v posledních letech udělali, jenže uplynul rok a půl a leccos se změnilo.
 

Možná i uvažování majitelů Arsenalu. Podle britských médií totiž prý nejsou na Emirates Stadium příliš spokojení s aktuálními výkony dlouholeté české reprezentační jedničky. A dle deníku Evening Standard dokonce francouzský manažer Arsene Wenger už koukal po možné náhradě mezi tři tyče.
 

A měl ji už i najít. V jeho hledáčku uvízl Jordan Pickford, mladý brankář Sunderlandu. Dvaadvacetiletý gólman, který dokonce už nakoukl do anglické reprezentace, je prý v Londýně blízko podpisu smlouvy. Pak by ale měl putovat zpátky do Sunderlandu na hostování.

Sunderland by si mezitím mohl do konce sezóny hledat vhodnou náhradu za svou jedničku a Petr Čech se zase bude mít co ohánět, aby ho mladá krev nevystrnadila třeba už v létě z brankoviště.

TN.cz