Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 9. 2017
fotbal švýcarská liga

Budeš mě pomlouvat? Bývalý šéf Zemana zbil komentátora! VIDEO

Christian Constantin
Zdroj: Profimedia
Témata:

Televizní expert za svoji práci dostal facku a kopanec do zad! Tak by se dal popsat včerejší incident mezi majitelem švýcarského fotbalového klubu FC Sion Christianem Constantinem a expertem místní kabelové stanice.

Šedesátiletý prezident klubu Christian Constantin, pod nimž rok působil i český záložník Martin Zeman, po čtvrtečním ligovém vítězství 2:1 v Luganu fackoval na zemi ležícího televizního experta Fringera. Komentátor a bývalý trenér švýcarské reprezentace totiž na začátku týdne kritizoval vedení klubu, označil ho za směšné.

 

 


Finger popsal konflikt v rozhovoru pro internetové stránky blick.ch: "Čekali jsme po zápase na vstup. Najednou přišel Barthélémy Constantin, prezidentův syn, který mi nadával a vyhrožoval mi. Pak někdo zakřičel, že mi bude volat Christian Constantin. Otočil jsem se a dostal od něj první ránu do obličeje. Schytal jsem ještě pár úderů, otočil jsem se a chtěl jsem utéct, jenomže jsem zakopl o kameru," uvedl k incidentu.

 

Christian Constantin, jenž je proslulý častými výměnami trenérů ve svém klubu, tak musí čelit už druhému velkému problému, kterým se bude zabývat disciplinární komise švýcarské fotbalové ligy. Poprvé to bylo v dubnu loňského roku, když nařknul sudího Saschu Amhoa z poškození svého v týmu během jednoho ligového zápasu, který FC Sion prohrál. V dubnu 2016 uložila disciplinární komise švýcarské fotbalové ligy Constantinovi pokutu ve výši 5000 švýcarských franků, protože jeho útok na rozhodčí porušil chování Švýcarské fotbalové asociace.

jaj TN.cz
Reklama

 

Reklama