Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 13. 11. 2017
Fotbal skandál

Bývalý reprezentant Anglie čelí obvinění: Opilý měl srazit ženu!

Trevor Sinclair
Zdroj: Profimedia

Trevor Sinclair, bývalá opora Blackpoolu, West Hamu či Manchesteru City čelí závažnému obvinění. Někdejší anglický reprezentant byl podle webu BBC v neděli zadržen a je podezřelý z toho, že řídil vozidlo pod vlivem alkoholu, přičemž měl srazit ženu. Ta utrpěla lehčí zranění.

Není to tak dlouho, co policie zastavila vozilo, které řídil Wayne Rooney. Při dechové zkoušce mu naměřila policie 2,5 promile. Útočník Evertonu měl tehdy problém nejen se zákonem, ale i s manželkou, jelikož všemu předcházel večírek s neznámou kráskou.

 

 

A je to tu znovu. Alespoň první část Rooneyho příběhu je s tím aktuálním stejná. Trevor Sinclair také řídil opilý. Bývalý záložník, který před deseti lety ukončil hráčskou kariéru, nemá co dočinění s policií poprvé v životě. V roce 1998 ho odsoudili za to, že pod vlivem alkoholu poškodil cizí automobil.

 

Tentokrát řídil opilý a u toho měl zranit ženu, která utrpěla lehčí zranění. Podle webu BBC je ve vazbě. Incident se stal v neděli večer. Sinclair během své kariéry oblékal dresy Blackpoolu, West Hamu, Manchesteru City, ale také anglické reprezentace.

lju TN.cz